REGULAMIN I ZASADY TOPLISTY


1. Do toplisty przyjmowane są wyłącznie katalogi stron i precle, więc dodawanie innych stron nie ma większego sensu.

2. Zgłoszona strona musi zostać zaakceptowana przez moderatora a po zaakceptowaniu w każdej chwili może zostać usunięta jeśli jej właściciel próbuje nieuczciwymi metodami podnosić pozycję w rankingu lub usunie button

3. Toplista jest resetowana (zerowana) co tydzień, a to oznacza, że każdy blog ma szanse na miejsce w czołówce rankingu, niezależnie od tego, kiedy został dodany do Toplisty.

4. Kryterium rankingu jest liczba unikalnych odwiedzin bloga w ciągu każdego tygodnia. Button Toplisty umieszczony na stronie nie tylko reaguje na kliknięcia, lecz również rejestruje wszystkie wizyty (wejścia, odsłony) i odnotowuje je w statystykach bloga na Topliście. A więc im częściej Twoja strona jest odwiedzana, tym wyższa jest jej pozycja w rankingu. A im wyższa pozycja w rankingu, tym więcej wejść. Jakie niesie to za sobą profity, nie trzeba tłumaczyć.

4. Button Toplisty może być umieszczony w dowolnym miejscu na zgłaszanej stronie. Kod buttonu musi być wklejony w taki sposób, aby widoczny był button, a nie sam kod.

5. Jeśli nie masz zamiaru umieszczać buttonu, nie dodawaj strony do Toplisty. Szkoda Twojego i naszego czasu.

6. Jeśli podczas moderacji brak jest buttonu na zgłoszonej stronie - nie zostanie ona zaakceptowana.